Kölistan – Södermanlands-Nerikes nation

Förnyelsesystem för kölistan.

Förnyelse kan ske via post, mail eller direkt på bostadskontoret. Handlingar som MÅSTE finnas med är:

  • Terminskort
  • Studieintyg som kan styrka 15hp per termin som köpoäng söks för
  • Registreringsintyg
  • ID handlingar

Förnyelsen sker 1 gång per år  i mars månad.

De som inte har inkommit med handlingar i tid förlorar sin köplats och måste därmed komma in med en ny ansökan.

Position Namn Köterminer Bonus Inkom Förnyad
1Theodor Söderberg1232016-11-212017-03-24
2Jacob Olofsson1032013-10-312017-03-13
3Joel Viegård1212016-07-242017-03-30
4Anna Wigren1202011-06-072017-02-14
5Daniel Swedberg1202011-09-202017-03-13
6Yvette Baurne1202011-09-302017-02-13
7Cecilia Eriksson1202011-11-032017-03-13
8Maximilian Freire Zetterström1202011-11-102017-03-06
9Liora Jackson1202012-03-272017-01-29
10Carl Henrik Tikkanen1202012-04-272017-03-21
11Philip Järpehag1202012-10-252017-02-01
12An-Marie Ly1202014-10-302017-02-20
13Beatrice Ginman1202015-08-312017-02-07
14Nadja Piiroinen1202016-03-072017-03-03
15Klara Rosengren Keijser932016-04-192017-03-09
16Emma Åkerman Fulford1202016-06-302017-03-15
17Linnea Johansson1202016-07-122017-02-07
18Andreas Ädling1202016-07-292017-03-09
19Carl Engdahl1202017-03-012017-03-01
20Muhammad Akhtar Ali1202017-03-062017-03-06
21Ebba Louise Skogseid1202017-03-062017-03-06
22Taj Muhammad1202017-03-132017-03-13
23Axel Klaesson1202017-03-242017-03-24
24Mikhail Gorbatchenko1102011-08-292017-03-29
25Agnes Fälting832014-01-202017-03-06
26Axel Lindegren1102015-03-162017-02-07
27Josephine Biro1102017-01-122017-01-12
28Sofia Wigren1102017-02-272017-02-27
29Kajsa Forsberg1102017-03-172017-03-17
30Josefin Hagström1102017-05-292017-05-29
31Anna Kristiansen1002012-08-102017-03-13
32Axel Rosell1002012-08-202017-03-30
33Jennifer Eggefalk1002012-09-012017-03-06
34BIjan Yousefi1002012-09-032017-03-30
35Therese Wandemo1002013-01-302017-03-03
36Max Hamrén1002013-03-272017-02-09
37Rebecca Grill1002013-06-082017-03-21
38Linus Roxbergh1002014-02-192017-03-23
39Nils Öberg1002014-08-132017-01-25
40Philip Denbaum1002016-02-112017-03-28
41Anosheh Jabal Ameli1002016-03-152017-03-31
42Benjamin Svensson1002016-05-202017-02-21
43Marcus Ulfvensjö1002016-08-112017-03-02
44Bazyli Grosz1002016-09-032017-02-28
45Emilio Vega Ezpeleta1002016-11-142017-02-25
46Alexander Otterbeck1002016-12-222017-03-01
47Adam Hernod Olevall1002016-12-292017-02-01
48Sophie Sjöqvist1002016-12-302017-02-21
49Jonas Hultberg1002017-01-302017-01-30
50Daniel Clason1002017-03-202017-03-20
51Sofia Koernig1002017-05-042017-05-04
52Rickard Larsson1002017-05-112017-05-11
53Lucas Wennerholm902013-05-242017-03-07
54Anna Asklöf902013-09-042017-02-24
55Fredric Reissmüller902013-11-012017-03-13
56Markus Jansson902014-12-182017-03-14
57Victor Byhlin902015-09-042017-03-15
58Fanny Järvinen902016-01-252017-03-20
59Frida Larsson902016-07-152017-03-13
60Linnea Wisell902016-08-242017-02-13
61Andreas Jemt902016-12-202017-03-16
62David Eriksson902017-02-232017-02-23
63Jesper Unander-Scharin902017-03-042017-03-04
64Jens Bjenne902017-04-202017-04-20
65Tim Kulich802013-08-072017-03-23
66Ebba Saikoff802013-08-072017-02-12
67Caroline Heidenberg802013-08-072017-02-10
68Adina Ljungberg802013-08-262017-02-01
69Hanne Lundin Wallengren802013-08-272017-02-02
70Anton Källbom802013-09-032017-03-01
71Emma Paulsson802013-09-032017-01-31
72Bernhardina Hörnstein802013-09-052017-03-30
73Samuel Wennlund802013-09-092017-02-23
74Niklas Dahlin802013-09-092017-02-20
75Anna Bohman802013-09-202017-02-17
76Alexander Groth802013-09-262017-02-07
77Bark Buster802013-09-262017-03-21
78Adam Alenius802013-11-142017-02-28
79John Granström802013-12-102017-03-02
80Fredrik Ahnve802013-12-172017-03-24
81Sarah Vorminder802014-03-202017-03-06
82Caroline Graf802014-04-282017-02-28
83Helena Rindborg802014-05-132017-03-21
84Felix Jacobson802014-06-052017-02-12
85Jawid Heidari802014-09-032017-03-09
86Lars Hårleman802014-09-052017-03-01
87Caroline Styrenius Hagberg802014-09-202017-02-21
88David Bennich802014-11-032017-02-25
89Emma Lundholm802015-03-192017-03-31
90Sophie Löfström802015-05-252017-03-27
91Tom Berry802015-11-052017-03-07
92Matilda Rosén802015-11-262017-02-21
93Amanda Lindestreng802016-02-192017-03-13
94Annika Kronberg712016-04-112017-02-03
95Javier Aguirre Rivera802016-04-222017-02-17
96Gustaf Palmér802016-05-102017-02-07
97Stina Andersson802016-07-292017-03-03
98Anna Svensson802017-02-092017-02-09
99Sanna Börjesson802017-02-112017-02-11
100Sofia Kronström802017-02-202017-02-20
101David Hedar802017-03-232017-03-23
102Amanda Sjöberg802017-03-252017-03-25
103Johan Gustafsson802017-04-092017-04-09
104Agnes Le Blanc802017-04-122017-04-12
105Jenny Lundberg802017-04-302017-04-30
106Tomas Wigren802017-05-062017-05-06
107Sven Olsson702014-01-132017-02-23
108Amanda Wigren702014-02-042017-02-16
109Aron Larsson702014-03-032017-02-28
110Ebba Stenberg 702014-05-272017-02-23
111Hanna Scott702014-09-022017-02-14
112Viktor Dahmen702014-09-042017-03-28
113William Silfversten702014-10-072017-03-20
114Anton Svensson702014-11-112017-03-15
115Jesper Hjertström702014-12-162017-03-06
116Christina Jolérus702015-01-312017-03-30
117Rabia Ayub702015-03-102017-03-01
118Emelie Glad702015-04-162017-03-21
119Clara Backlund702016-05-202017-03-09
120Alice Kyander702017-01-032017-01-03
121Veronica Sörinder Karlsson612017-02-132017-02-13
122Veronika Wei Wang702017-02-272017-02-27
123Albin Myrberg702017-03-302017-03-30
124Hedvig Säll702017-04-032017-04-03
125Jonas Sjögren602014-08-112017-03-15
126Anna Avenberg602014-08-112017-03-14
127Oskar Pettersson602014-08-122017-03-20
128Frida Kornsäter602014-08-182017-03-15
129Linnea Englund Davidsson602014-08-202017-03-17
130Hugo Ingemarsson602014-08-202017-02-20
131Måns Widstrand602014-08-252017-03-01
132Emma Södergren Wall602014-08-262017-03-31
133Klara Berggren602014-08-272017-02-20
134Vincent Flink Amble-Naess602014-08-272017-03-14
135Eivind Lunding602014-08-282017-03-31
136Katarina Johansson602014-08-292017-02-13
137Maja Ambrosius602014-08-292017-03-10
138Patrick Ejder602014-09-012017-03-15
139Paiman Karimi 602014-09-012017-03-10
140Linnea Säll602014-09-012017-02-13
141Anton Julin602014-09-052017-03-23
142Lovisa Andersson Zimdahl602014-09-052017-03-31
143Camilla Ekholm602014-09-052017-02-10
144Madeleine Artursson602014-09-062017-03-27
145Lovisa Lundberg602014-09-062017-03-31
146Conrad Åslund602014-09-102017-03-13
147Elin Fernér602014-09-112017-03-31
148Jesper Sundin602014-09-162017-03-03
149Hannah Rodin Borne602014-09-242017-02-15
150Sofia Campbell-Westlind602014-10-072017-02-06
151Clara Svahn602014-10-082017-01-30
152Jennifer Moreau602014-11-012017-02-23
153Eddie Fernberg602014-11-072017-03-13
154Sanna Atran602014-11-132017-02-24
155Henrik Hahr602014-11-202017-02-20
156Karolin Hård602015-01-072017-03-13
157Viktoria Ilkan602015-01-072017-02-26
158Ebba Sigfrid602015-01-122017-02-21
159Clara Sohlberg602015-01-122017-02-03
160Jacob Dickens602015-01-132017-02-20
161Hanna Riese602015-01-222017-02-13
162Theodorik Saraiva Leao602015-01-282017-02-13
163Johan Larsson602015-01-302017-03-06
164Alexander Löfstedt Panayotov602015-02-022017-03-20
165Jesper Karlsson602015-03-162017-03-15
166Anna Bereza-Jarocinska512015-04-272017-03-21
167Torun Johnsson602015-05-222017-03-21
168Frida Ekstrand602015-10-022017-01-27
169Edit Andrea Celing Brink602016-02-222017-03-31
170Laura Lehmann602016-02-252017-03-03
171Julia Heyman602016-03-072017-03-03
172Wilma Gottberg Hedén602016-04-212017-03-17
173Mohamed Eltahir602016-04-262017-03-20
174Marta Lindén602016-05-312017-03-14
175Magnus Jansson602016-10-212017-03-03
176Sofia Jungerth602016-10-252017-03-20
177Nils Frykman602016-10-252017-03-13
178Carolina Andersson602017-01-262017-01-26
179Malin Lennartsson Aun602017-01-302017-01-30
180Emma Simms Engvall602017-01-302017-01-30
181Sarah Pontén602017-02-022017-02-02
182Mathias Wallin602017-03-152017-03-15
183Filip Charpentier602017-03-232017-03-23
184Ellen Pettersson602017-03-282017-03-28
185Linnea Zillén602017-03-312017-03-31
186Gabriel Flores Delgado602017-04-102017-04-10
187Linnea Barkström602017-04-272017-04-27
188Mitra Iranshahi602017-05-152017-05-15
189Felix Axelsson602017-05-242017-05-24
190Rakel Löwe602017-06-142017-06-14
191Angelica Lindkvist602017-06-152017-06-15
192Elissa Stark502014-09-012017-02-06
193Mabubakr Mohamed502014-12-172017-03-14
194Anastasia Altynnikova502015-01-132017-02-17
195Kristian Ernryd502015-01-152017-03-16
196Anna Nikolina Solander502015-01-152017-01-26
197Johanna Moberg502015-01-192017-03-02
198Mimmi Andersson502015-01-192017-03-02
199Tom Axner502015-01-192017-02-03
200Louise Riedel502015-01-272017-03-14
201Pontus Canholm502015-01-302017-03-27
202Emma Cederberg502015-02-022017-03-02
203Yang Zhang502015-02-122017-02-20
204Emilie Untamala502015-04-202017-03-21
205Olle Persson502015-04-272017-02-23
206Hugo Bönke502015-06-042017-03-20
207Ebba Häll502015-07-312017-02-14
208Astrid Bergent502015-08-102017-02-07
209Evelina Rembisch502015-08-252017-02-10
210Kristians Goldsteins502015-11-262017-03-13
211Ida Bergström502015-12-012017-01-27
212Sara Lennartsson502015-12-082017-03-30
213Hanna Tuvegård502015-12-182017-02-09
214Erik Stenberg502016-01-112017-03-27
215Linnéa Rüdén502016-01-282017-01-30
216Andreas Länn502016-05-102017-01-12
217Robert Sandberg502016-05-262017-03-09
218Erik Henningsson502016-08-182017-02-17
219Johanna Overmeer502016-08-232017-03-07
220Linnea Savio502016-08-292017-03-20
221Miriam Wahlhütter502016-12-052017-02-22
222Erik Alenrud502017-01-102017-01-10
223Hanna Peinert502017-02-282017-02-28
224Jonatan Schubeis502017-03-072017-03-07
225Emma Rosendahl502017-03-282017-03-28
226Elsa Saikoff402015-07-272017-03-24
227Hugo Hökeberg402015-07-282017-03-23
228Oliver Nordvall402015-08-062017-03-28
229Josef Kuutmann402015-08-102017-03-20
230Artur Wahlsten402015-08-112017-02-20
231Gustaf Bratt402015-08-142017-02-20
232Fredrik Örn402015-08-172017-03-16
233Sofia Lindell402015-08-172017-03-09
234Klara Larsson402015-08-172017-03-20
235Frida Nilsson402015-08-202017-01-11
236Gustav Janér402015-08-242017-03-16
237Alice Burén402015-08-242017-03-14
238Hanna Thunegard402015-08-242017-03-14
239Erik Nilsson402015-08-242017-03-28
240Herman Wieselgren402015-08-252017-02-13
241Lovisa Nilsson402015-08-252017-03-27
242Johanna Tysell402015-08-252017-03-15
243Katarina Bungerfeldt402015-08-262017-03-17
244Anna Westergren402015-08-272017-03-03
245Aline Regnell402015-08-272017-02-27
246Jonathan Moberg402015-08-272017-03-14
247Elin Westerling402015-08-312017-02-28
248Isa Lappalainen402015-08-312017-01-30
249Olle Ramberg402015-09-022017-03-28
250Pelle Sandström402015-09-022017-02-21
251Christoffer Olaussen402015-09-032017-02-01
252Hannah Gisgård402015-09-072017-03-13
253Linnea Björklund402015-09-072017-03-09
254Filip Ahlström402015-09-072017-02-28
255Albin Nilsson Ingberg402015-09-142017-02-28
256Martina Reinli402015-09-242017-03-03
257Ulrika Liljenfeldt402015-09-282017-03-06
258Joakim Andersson402015-09-292017-03-06
259Sara Fagerlund402015-10-012017-02-20
260Fanny Fristedt402015-10-012017-03-28
261Siri Fuglstad402015-10-192017-02-20
262Hugo Zedigh402015-11-092017-02-20
263André Famili402015-11-092017-02-01
264Ida Ödman Holmqvist402015-11-122017-02-25
265David Ledenstam402015-11-162017-03-16
266Muhammad Ali402015-12-032017-03-21
267Gustav Bergqvist402015-12-082017-02-21
268Elin Bergkvist402016-01-212017-02-21
269Dennis Lindgren402016-01-252017-02-13
270Felicia Högnelid402016-02-152017-02-26
271Xi Chen402016-02-222017-03-06
272Klara Hvarfner402016-02-252017-03-28
273Sara Nyman402016-04-282017-03-01
274Moa Ihrén Krigsman402016-05-122017-01-19
275Elin Kahn402016-05-132017-01-13
276Johan Törneholm402016-05-162017-03-02
277Catherine Östergren402016-05-172017-02-11
278Matilda Andersson402016-05-192017-02-16
279Max Dagerbratt402016-07-222017-02-14
280Christoffer Janlow402016-07-282017-02-28
281Rasmus Engstedt402016-07-312017-03-28
282Niklas Fogelgren402016-08-152017-03-20
283Lina Bysell402016-08-242017-02-28
284Daniel Nilsson402016-09-052017-02-27
285Julia Gardholm402016-09-262017-03-01
286Ludwig Nilsson402016-10-112017-03-20
287Erik Söderqvist402016-10-212017-02-16
288Elin Magnusson402016-10-282017-02-07
289Mathias Engström402016-11-172017-03-28
290Oliver Jonstoij Berg402016-12-222017-02-28
291Linda Eneholm402017-01-242017-01-24
292Therese You402017-01-262017-01-26
293Linnéa Lundeborg402017-01-302017-01-30
294Ludvig Ohlström402017-01-302017-01-30
295Anna Sjöblom402017-02-082017-02-08
296Carl Wikström402017-02-272017-02-27
297Marcus Magnusson402017-03-012017-03-01
298Julia Falk402017-03-022017-03-02
299Amanda Jansson402017-03-092017-03-09
300Elsa Persson402017-03-162017-03-16
301Lisa Eriksson402017-03-282017-03-28
302Fiona Thompson402017-03-282017-03-28
303Joséphine Holmström402017-04-032017-04-03
304Asker Jarlöv402017-04-072017-04-07
305Anna-Klara Berggren402017-04-102017-04-10
306Hanna Clémentz402017-04-102017-04-10
307Emma Lindmark402017-04-262017-04-26
308David Smeds402017-05-082017-05-08
309Melker Forssell402017-05-182017-05-18
310Ester Wikström402017-05-302017-05-30
311Tobias Hammarström402017-06-012017-06-01
312Shahow Kakavandy402017-06-192017-06-19
313Ludvig Ljungberg402017-06-202017-06-20
314Samuel Norrby302015-11-022017-01-25
315Axel Furusten302016-01-042017-03-10
316Daniel Byström302016-01-082017-02-28
317Frida Palm302016-01-112017-01-22
318Julia Forssell302016-01-182017-03-14
319Jessica Gustafsson302016-01-182017-03-09
320Augustin Lindblad302016-01-192017-03-16
321Selma Brodnej302016-01-222017-03-06
322Ibrahim Ibrahim302016-02-042017-03-21
323John Hultengård302016-02-242017-02-24
324Sebastian Gustavsson302016-03-072017-03-06
325Julia Tryzell302016-03-102017-03-01
326Rebecca Johnsson302016-03-142017-03-13
327Felicia Wallnäs302016-03-292017-03-31
328Isabelle Norman302016-04-252017-03-14
329Lisa Tenfält302016-05-102017-02-20
330Michelle Grönlund302016-06-032017-03-30
331Gustaf Söderström302016-06-072017-03-09
332Erik Ödmann302016-08-152017-03-31
333John-Eric Roos302016-08-222017-03-06
334Anna Knutsson302016-08-302017-03-13
335Isasbelle Führ302016-08-302017-02-10
336Fredrik Svensson302016-09-052017-03-13
337Sofie Boman302016-09-052017-03-06
338Karl David Lärkert302016-10-162017-03-06
339Amanda Kanange302016-10-312017-03-20
340Marcus Enqvist302016-11-212017-03-24
341Magnus Lundström302017-01-122017-01-12
342Arvid Lind302017-01-232017-01-23
343Rebecka Stappe Renner302017-01-302017-01-30
344Anna Knoph302017-01-302017-01-30
345Alfred Atterby302017-02-202017-02-20
346Martin Broström302017-03-102017-03-10
347Elsa Österlund302017-03-122017-03-12
348Yasmin Tag-Eldeen302017-04-032017-04-03
349Julius Jensen302017-04-032017-04-03
350Johannes Fermér302017-04-262017-04-26
351Jakob Börsum302017-05-152017-05-15
352Johannes Stensfelt302017-06-202017-06-20
353Jesper Thoresen202016-08-082017-03-20
354Zana Mohammed202016-08-082017-02-17
355Fransiska Lindwall202016-08-152017-03-13
356Linus van Rooijen202016-08-152017-02-20
357Nora Zerzour202016-08-152017-03-06
358Alexander Ahlund202016-08-162017-03-20
359Fabian Kjaergaard202016-08-162017-03-17
360Tove Rodlert202016-08-162017-02-23
361Agnes Englund202016-08-172017-03-02
362Karl Ramberg202016-08-172017-03-31
363Tobias Wiberg202016-08-172017-03-31
364Wilhelm Hultin202016-08-172017-03-27
365Alice Mattsson202016-08-182017-03-23
366William Axenborg202016-08-182017-03-09
367David Ahlstedt202016-08-192017-03-13
368Johannes Malmström202016-08-192017-03-09
369Lukas Martinsson202016-08-192017-02-20
370Emelie Ögren202016-08-222017-01-27
371Elin Magnusson202016-08-222017-01-27
372Pascaline Rinaldo202016-08-222017-03-02
373Jessica Hallerth202016-08-232017-03-10
374Simon Thörn202016-08-242017-03-23
375Per Gager202016-08-242017-02-10
376Johannes Graner202016-08-252017-03-17
377Mattias Ahlsén202016-08-262017-02-28
378Emil Duberg202016-08-292017-03-27
379Matilda Wellander202016-08-292017-03-17
380Sophie Petersson202016-08-312017-03-17
381Erik Olausson202016-09-012017-02-17
382Gustav Holmgren202016-09-052017-02-22
383Alice Johansson202016-09-052017-03-24
384Caroline Persson202016-09-062017-02-01
385Amanda Rällby Stalås202016-09-082017-02-12
386Claes Fälth202016-09-122017-03-06
387Stella Orback202016-09-132017-03-13
388Levi Hielle Bergström202016-09-142017-01-23
389Alva Ny202016-09-192017-03-29
390Otto Lundbergh202016-09-222017-03-06
391Felix Nyberg202016-09-222017-03-01
392Ylva Jansson202016-09-222017-03-14
393Norah Navér202016-09-262017-03-06
394Morgan Ödman202016-09-262017-02-16
395Alexander Zanton202016-09-262017-03-10
396Malva Nord202016-09-262017-03-16
397Patric Svensson202016-09-292017-03-29
398Zacharias Iredahl202016-10-032017-03-15
399Ludvig Tivell202016-10-032017-02-17
400Nils Hedberg202016-10-112017-02-09
401Sofia Murray202016-10-112017-03-27
402Annie Wattman202016-10-172017-02-13
403Elsa Kågström202016-10-202017-03-03
404Sara Paulsson202016-10-282017-03-21
405Ebba Gustafsson202016-10-312017-02-17
406Eliot Eriksson202016-10-312017-02-17
407Fanny Jonasson202016-10-312017-02-16
408Victoria Lim Falk202016-11-042017-03-01
409Axel Seger202016-11-112017-02-23
410Ella Strömberg202016-11-172017-02-22
411Christopher Ekfeldt202016-11-232017-02-13
412Karla Grenmark202016-11-232017-02-16
413Victoria Sedig202016-11-242017-03-21
414Sofie Thor Gustafsson202016-11-292017-02-20
415Märta Kågström202016-12-052017-03-10
416Mathilda Tysklind202016-12-082017-03-02
417Michaela Jidemyr202016-12-092017-02-28
418Klara Strömblad202016-12-122017-03-07
419Malin Kindmark202016-12-152017-03-07
420Albin Sjöholm202016-12-152017-03-29
421Adam Eriksson202016-12-162017-03-24
422Hugo Uppling202016-12-162017-03-06
423Louise Wiljander202016-12-202017-03-16
424Camilla Roald202016-12-312017-03-28
425Felicia Lindmark202017-01-032017-01-03
426Agnes Melin202017-01-092017-01-09
427Kristin Melin202017-01-132017-01-13
428Louise Melin202017-01-132017-01-13
429Evelina Mertsalmi202017-01-172017-01-17
430Kristina Liliedahl202017-01-172017-01-17
431Lovisa Arkevid202017-01-172017-01-17
432Carl Johan Carlberg202017-01-192017-01-19
433Felix Perbo202017-01-192017-01-19
434Jenny Kumlin202017-01-192017-01-19
435Kerstin Blomqvist202017-01-202017-01-20
436Clara Stockhaus202017-01-232017-01-23
437Joel Bäckman202017-01-242017-01-24
438Anna Johnsson202017-01-302017-01-30
439Fanny Vårenius202017-01-312017-01-31
440Caroline Sandberg202017-02-062017-02-06
441Ellinor Ahlm202017-02-072017-02-07
442Joel Oldenburg202017-02-132017-02-13
443Sofia Josefsson202017-02-232017-02-23
444Carl Hamberg202017-02-232017-02-23
445Frida Forsberg202017-02-232017-02-23
446Milla Torkki202017-02-232017-02-23
447Olivia Stopek202017-03-012017-03-01
448Linneä Kolthoff202017-03-012017-03-01
449Hannah Lavén202017-03-022017-03-02
450Camilla Hopfinger202017-03-032017-03-03
451Louise Petersson202017-03-062017-03-06
452Emelie Oscarsson202017-03-072017-03-07
453Emil Wallerstedt202017-03-092017-03-09
454Minna Lundberg202017-03-092017-03-09
455Nor Hussein202017-03-092017-03-09
456Erik Andersson202017-03-092017-03-09
457Sofia Hane202017-03-172017-03-17
458Viktor Helleday202017-03-232017-03-23
459Martin Tibbing202017-03-302017-03-30
460Elin Östensson202017-03-302017-03-30
461Hannes Michaels202017-03-302017-03-30
462Maria Ramberg202017-03-302017-03-30
463Ellnor Svalberg202017-04-042017-04-04
464Pontus Granlund202017-04-052017-04-05
465Amanda Häger202017-04-112017-04-11
466Muizz Siddig202017-05-042017-05-04
467Torun Sandström202017-05-122017-05-12
468Klara Eklund202017-06-072017-06-07
469Clara Bertrand Del Piero202017-06-142017-06-14
470Beata af ugglas102016-08-152017-03-28
471Filippa Jogenborn102017-01-092017-01-09
472Barbara Teixeira102017-01-092017-01-09
473Ulrika Engdahl102017-01-092017-01-09
474Mark Gebert102017-01-092017-01-09
475Rebecca Rossi-Björkman102017-01-092017-01-09
476Fredrika Wigren102017-01-102017-01-10
477Elsa Kinsella102017-01-112017-01-11
478Vendela Blomquist Rendahl102017-01-112017-01-11
479Joella Berg102017-01-112017-01-11
480Alexander Severin102017-01-122017-01-12
481David Lagerlöf102017-01-122017-01-12
482Vidar Alkelin102017-01-122017-01-12
483David Fredriksson Rapp102017-01-122017-01-12
484Dalila Redzepagic102017-01-122017-01-12
485Lisa Minolf102017-01-122017-01-12
486Wilhelm Anders Backman102017-01-132017-01-13
487Jonas Calander102017-01-132017-01-13
488Petrus Bertilsson102017-01-132017-01-13
489Safiyo Shukri Abdi102017-01-162017-01-16
490Linus Lundqvist102017-01-162017-01-16
491Mia Elström102017-01-172017-01-17
492Filip Ramsten102017-01-172017-01-17
493Clara Klingspor102017-01-172017-01-17
494Tom Hård af Segerstad102017-01-172017-01-17
495Hanna Fäldt Pettersson102017-01-172017-01-17
496Madeleine Holmlind102017-01-172017-01-17
497Jessica Lones102017-01-172017-01-17
498Anna Klasson102017-01-172017-01-17
499Julian Kaijser102017-01-172017-01-17
500Hugo Andersson102017-01-182017-01-18
501Adam Lindeberg102017-01-182017-01-18
502Daniel Sparrow102017-01-192017-01-19
503Jakob Westling102017-01-202017-01-20
504Albin Thelin102017-01-232017-01-23
505Amanda Bengtsson Tholander102017-01-232017-01-23
506Josefine Thor102017-01-232017-01-23
507Matilda Lagerqvist102017-01-242017-01-24
508Tina Myllyniemi102017-01-242017-01-24
509Saga Nilsson102017-01-242017-01-24
510Jakob Leth102017-01-272017-01-27
511Elisa Viiri102017-01-302017-01-30
512Kristoffer Tollin102017-01-312017-01-31
513Heena Jeong102017-02-032017-02-03
514Hannes Zetterberg102017-02-032017-02-03
515Viktoria Westien102017-02-032017-02-03
516Elin Danielsson102017-02-072017-02-07
517Martina Höst102017-02-072017-02-07
518Thyra Hermelin102017-02-072017-02-07
519Omran Khasawneh102017-02-072017-02-07
520Oscar Svensson102017-02-082017-02-08
521Fanny Rehnström102017-02-092017-02-09
522Ludwig Franke Föyen102017-02-092017-02-09
523Mikaela Örtenblad102017-02-102017-02-10
524Mathias Johansson102017-02-102017-02-10
525Milton Rehnlund Ingblad102017-02-142017-02-14
526Ebba Ancker102017-02-162017-02-16
527Sebastian Nordlund102017-02-162017-02-16
528Ebba Berggren102017-02-172017-02-17
529Andrea Rahlén102017-02-202017-02-20
530Wladislaw Hardzeyev102017-02-202017-02-20
531Grim Jonsson Wold102017-02-212017-02-21
532Nadja Herbst102017-02-232017-02-23
533Sara Arnold102017-02-272017-02-27
534Tobias Kollberg Hedström102017-03-072017-03-07
535Emmie Lindén102017-03-092017-03-09
536Joanna Nathansson102017-03-092017-03-09
537Tilda Hallencreutz102017-03-092017-03-09
538Karin Lindén102017-03-092017-03-09
539Nancy Mulaiese102017-03-162017-03-16
540Alice Friberg102017-03-232017-03-23
541Linneá Åhlén102017-03-232017-03-23
542Henke Zetterberg102017-03-302017-03-30
543Emil Elton102017-04-032017-04-03
544Vilda Skagerfält102017-04-062017-04-06
545Saga Renqvist102017-04-102017-04-10
546Matilda Zimdahl102017-04-252017-04-25
547Anna Granberg102017-04-262017-04-26
548Gabriella Linderoth102017-04-272017-04-27
549Emma Rynefelt102017-05-082017-05-08
550Lilian Asiegbu102017-05-082017-05-08
551Herman Gröndahl102017-05-092017-05-09
552Linnea Björklid102017-05-162017-05-16
553Fredrik Starbäck102017-05-182017-05-18
554Anna Bergqvist102017-06-012017-06-01
555Martin Lundin102017-06-012017-06-01
556Amanda Hargeson102017-06-022017-06-02
557David Ljunbäck102017-06-072017-06-07
558Helen Andersson102017-06-122017-06-12