Kölistan – Södermanlands-Nerikes nation

Förnyelsesystem för kölistan.

Förnyelse kan ske via post, mail eller direkt på bostadskontoret. Handlingar som MÅSTE finnas med är:

  • Terminskort
  • Studieintyg som kan styrka 15hp per termin som köpoäng söks för
  • Registreringsintyg
  • ID handlingar

Förnyelsen sker 1 gång per år  i mars månad.

De som inte har inkommit med handlingar i tid förlorar sin köplats och måste därmed komma in med en ny ansökan.

Position Namn Köterminer Bonus Inkom Förnyad
1Theodor Söderberg1232016-11-212017-03-24
2Jacob Olofsson1032013-10-312017-03-13
3Joel Viegård1212016-07-242017-03-30
4Anna Wigren1202011-06-072017-02-14
5Daniel Swedberg1202011-09-202017-03-13
6Yvette Baurne1202011-09-302017-02-13
7Cecilia Eriksson1202011-11-032017-03-13
8Maximilian Freire Zetterström1202011-11-102017-03-06
9Liora Jackson1202012-03-272017-01-29
10Carl Henrik Tikkanen1202012-04-272017-03-21
11Philip Järpehag1202012-10-252017-02-01
12An-Marie Ly1202014-10-302017-02-20
13Beatrice Ginman1202015-08-312017-02-07
14Nadja Piiroinen1202016-03-072017-03-03
15Klara Rosengren Keijser932016-04-192017-03-09
16Emma Åkerman Fulford1202016-06-302017-03-15
17Linnea Johansson1202016-07-122017-02-07
18Andreas Ädling1202016-07-292017-03-09
19Carl Engdahl1202017-03-012017-03-01
20Muhammad Akhtar Ali1202017-03-062017-03-06
21Ebba Louise Skogseid1202017-03-062017-03-06
22Taj Muhammad1202017-03-132017-03-13
23Axel Klaesson1202017-03-242017-03-24
24Mikhail Gorbatchenko1102011-08-292017-03-29
25Agnes Fälting832014-01-202017-03-06
26Axel Lindegren1102015-03-162017-02-07
27Josephine Biro1102017-01-122017-01-12
28Sofia Wigren1102017-02-272017-02-27
29Kajsa Forsberg1102017-03-172017-03-17
30Anna Kristiansen1002012-08-102017-03-13
31Axel Rosell1002012-08-202017-03-30
32Jennifer Eggefalk1002012-09-012017-03-06
33BIjan Yousefi1002012-09-032017-03-30
34Therese Wandemo1002013-01-302017-03-03
35Max Hamrén1002013-03-272017-02-09
36Rebecca Grill1002013-06-082017-03-21
37Linus Roxbergh1002014-02-192017-03-23
38Nils Öberg1002014-08-132017-01-25
39Philip Denbaum1002016-02-112017-03-28
40Anosheh Jabal Ameli1002016-03-152017-03-31
41Benjamin Svensson1002016-05-202017-02-21
42Marcus Ulfvensjö1002016-08-112017-03-02
43Bazyli Grosz1002016-09-032017-02-28
44Emilio Vega Ezpeleta1002016-11-142017-02-25
45Adam Hernod Olevall1002016-12-292017-02-01
46Sophie Sjöqvist1002016-12-302017-02-21
47Jonas Hultberg1002017-01-302017-01-30
48Daniel Clason1002017-03-202017-03-20
49Lucas Wennerholm902013-05-242017-03-07
50Anna Asklöf902013-09-042017-02-24
51Fredric Reissmüller902013-11-012017-03-13
52Markus Jansson902014-12-182017-03-14
53Victor Byhlin902015-09-042017-03-15
54Fanny Järvinen902016-01-252017-03-20
55Frida Larsson902016-07-152017-03-13
56Linnea Wisell902016-08-242017-02-13
57Andreas Jemt902016-12-202017-03-16
58David Eriksson902017-02-232017-02-23
59Jesper Unander-Scharin902017-03-042017-03-04
60Jens Bjenne902017-04-202017-04-20
61Tim Kulich802013-08-072017-03-23
62Ebba Saikoff802013-08-072017-02-12
63Caroline Heidenberg802013-08-072017-02-10
64Adina Ljungberg802013-08-262017-02-01
65Hanne Lundin Wallengren802013-08-272017-02-02
66Anton Källbom802013-09-032017-03-01
67Emma Paulsson802013-09-032017-01-31
68Bernhardina Hörnstein802013-09-052017-03-30
69Samuel Wennlund802013-09-092017-02-23
70Niklas Dahlin802013-09-092017-02-20
71Anna Bohman802013-09-202017-02-17
72Alexander Groth802013-09-262017-02-07
73Bark Buster802013-09-262017-03-21
74Adam Alenius802013-11-142017-02-28
75John Granström802013-12-102017-03-02
76Fredrik Ahnve802013-12-172017-03-24
77Sarah Vorminder802014-03-202017-03-06
78Caroline Graf802014-04-282017-02-28
79Helena Rindborg802014-05-132017-03-21
80Felix Jacobson802014-06-052017-02-12
81Jawid Heidari802014-09-032017-03-09
82Lars Hårleman802014-09-052017-03-01
83Caroline Styrenius Hagberg802014-09-202017-02-21
84David Bennich802014-11-032017-02-25
85Emma Lundholm802015-03-192017-03-31
86Sophie Löfström802015-05-252017-03-27
87Tom Berry802015-11-052017-03-07
88Matilda Rosén802015-11-262017-02-21
89Amanda Lindestreng802016-02-192017-03-13
90Annika Kronberg712016-04-112017-02-03
91Javier Aguirre Rivera802016-04-222017-02-17
92Gustaf Palmér802016-05-102017-02-07
93Stina Andersson802016-07-292017-03-03
94Anna Svensson802017-02-092017-02-09
95Sanna Börjesson802017-02-112017-02-11
96Sofia Kronström802017-02-202017-02-20
97David Hedar802017-03-232017-03-23
98Amanda Sjöberg802017-03-252017-03-25
99Johan Gustafsson802017-04-092017-04-09
100Agnes Le Blanc802017-04-122017-04-12
101Sven Olsson702014-01-132017-02-23
102Amanda Wigren702014-02-042017-02-16
103Aron Larsson702014-03-032017-02-28
104Ebba Stenberg 702014-05-272017-02-23
105Hanna Scott702014-09-022017-02-14
106Viktor Dahmen702014-09-042017-03-28
107William Silfversten702014-10-072017-03-20
108Anton Svensson702014-11-112017-03-15
109Jesper Hjertström702014-12-162017-03-06
110Christina Jolérus702015-01-312017-03-30
111Rabia Ayub702015-03-102017-03-01
112Emelie Glad702015-04-162017-03-21
113Clara Backlund702016-05-202017-03-09
114Alice Kyander702017-01-032017-01-03
115Veronica Sörinder Karlsson612017-02-132017-02-13
116Veronika Wei Wang702017-02-272017-02-27
117Albin Myrberg702017-03-302017-03-30
118Hedvig Säll702017-04-032017-04-03
119Jonas Sjögren602014-08-112017-03-15
120Anna Avenberg602014-08-112017-03-14
121Oskar Pettersson602014-08-122017-03-20
122Frida Kornsäter602014-08-182017-03-15
123Linnea Englund Davidsson602014-08-202017-03-17
124Hugo Ingemarsson602014-08-202017-02-20
125Måns Widstrand602014-08-252017-03-01
126Emma Södergren Wall602014-08-262017-03-31
127Klara Berggren602014-08-272017-02-20
128Vincent Flink Amble-Naess602014-08-272017-03-14
129Eivind Lunding602014-08-282017-03-31
130Katarina Johansson602014-08-292017-02-13
131Maja Ambrosius602014-08-292017-03-10
132Patrick Ejder602014-09-012017-03-15
133Paiman Karimi 602014-09-012017-03-10
134Linnea Säll602014-09-012017-02-13
135Anton Julin602014-09-052017-03-23
136Lovisa Andersson Zimdahl602014-09-052017-03-31
137Camilla Ekholm602014-09-052017-02-10
138Madeleine Artursson602014-09-062017-03-27
139Lovisa Lundberg602014-09-062017-03-31
140Conrad Åslund602014-09-102017-03-13
141Elin Fernér602014-09-112017-03-31
142Jesper Sundin602014-09-162017-03-03
143Hannah Rodin Borne602014-09-242017-02-15
144Sofia Campbell-Westlind602014-10-072017-02-06
145Clara Svahn602014-10-082017-01-30
146Jennifer Moreau602014-11-012017-02-23
147Eddie Fernberg602014-11-072017-03-13
148Sanna Atran602014-11-132017-02-24
149Henrik Hahr602014-11-202017-02-20
150Karolin Hård602015-01-072017-03-13
151Viktoria Ilkan602015-01-072017-02-26
152Ebba Sigfrid602015-01-122017-02-21
153Clara Sohlberg602015-01-122017-02-03
154Jacob Dickens602015-01-132017-02-20
155Hanna Riese602015-01-222017-02-13
156Theodorik Saraiva Leao602015-01-282017-02-13
157Johan Larsson602015-01-302017-03-06
158Alexander Löfstedt Panayotov602015-02-022017-03-20
159Jesper Karlsson602015-03-162017-03-15
160Anna Bereza-Jarocinska512015-04-272017-03-21
161Torun Johnsson602015-05-222017-03-21
162Frida Ekstrand602015-10-022017-01-27
163Edit Andrea Celing Brink602016-02-222017-03-31
164Laura Lehmann602016-02-252017-03-03
165Julia Heyman602016-03-072017-03-03
166Wilma Gottberg Hedén602016-04-212017-03-17
167Mohamed Eltahir602016-04-262017-03-20
168Marta Lindén602016-05-312017-03-14
169Magnus Jansson602016-10-212017-03-03
170Sofia Jungerth602016-10-252017-03-20
171Nils Frykman602016-10-252017-03-13
172Carolina Andersson602017-01-262017-01-26
173Malin Lennartsson Aun602017-01-302017-01-30
174Emma Simms Engvall602017-01-302017-01-30
175Sarah Pontén602017-02-022017-02-02
176Mathias Wallin602017-03-152017-03-15
177Filip Charpentier602017-03-232017-03-23
178Ellen Pettersson602017-03-282017-03-28
179Linnea Zillén602017-03-312017-03-31
180Gabriel Flores Delgado602017-04-102017-04-10
181Elissa Stark502014-09-012017-02-06
182Mabubakr Mohamed502014-12-172017-03-14
183Anastasia Altynnikova502015-01-132017-02-17
184Kristian Ernryd502015-01-152017-03-16
185Anna Nikolina Solander502015-01-152017-01-26
186Johanna Moberg502015-01-192017-03-02
187Mimmi Andersson502015-01-192017-03-02
188Tom Axner502015-01-192017-02-03
189Louise Riedel502015-01-272017-03-14
190Pontus Canholm502015-01-302017-03-27
191Emma Cederberg502015-02-022017-03-02
192Yang Zhang502015-02-122017-02-20
193Emilie Untamala502015-04-202017-03-21
194Olle Persson502015-04-272017-02-23
195Hugo Bönke502015-06-042017-03-20
196Ebba Häll502015-07-312017-02-14
197Astrid Bergent502015-08-102017-02-07
198Evelina Rembisch502015-08-252017-02-10
199Kristians Goldsteins502015-11-262017-03-13
200Ida Bergström502015-12-012017-01-27
201Sara Lennartsson502015-12-082017-03-30
202Hanna Tuvegård502015-12-182017-02-09
203Erik Stenberg502016-01-112017-03-27
204Linnéa Rüdén502016-01-282017-01-30
205Andreas Länn502016-05-102017-01-12
206Robert Sandberg502016-05-262017-03-09
207Erik Henningsson502016-08-182017-02-17
208Johanna Overmeer502016-08-232017-03-07
209Linnea Savio502016-08-292017-03-20
210Miriam Wahlhütter502016-12-052017-02-22
211Erik Alenrud502017-01-102017-01-10
212Hanna Peinert502017-02-282017-02-28
213Jonatan Schubeis502017-03-072017-03-07
214Emma Rosendahl502017-03-282017-03-28
215Elsa Saikoff402015-07-272017-03-24
216Hugo Hökeberg402015-07-282017-03-23
217Oliver Nordvall402015-08-062017-03-28
218Josef Kuutmann402015-08-102017-03-20
219Artur Wahlsten402015-08-112017-02-20
220Gustaf Bratt402015-08-142017-02-20
221Fredrik Örn402015-08-172017-03-16
222Sofia Lindell402015-08-172017-03-09
223Klara Larsson402015-08-172017-03-20
224Frida Nilsson402015-08-202017-01-11
225Gustav Janér402015-08-242017-03-16
226Alice Burén402015-08-242017-03-14
227Hanna Thunegard402015-08-242017-03-14
228Erik Nilsson402015-08-242017-03-28
229Herman Wieselgren402015-08-252017-02-13
230Lovisa Nilsson402015-08-252017-03-27
231Johanna Tysell402015-08-252017-03-15
232Katarina Bungerfeldt402015-08-262017-03-17
233Anna Westergren402015-08-272017-03-03
234Aline Regnell402015-08-272017-02-27
235Jonathan Moberg402015-08-272017-03-14
236Elin Westerling402015-08-312017-02-28
237Isa Lappalainen402015-08-312017-01-30
238Olle Ramberg402015-09-022017-03-28
239Pelle Sandström402015-09-022017-02-21
240Christoffer Olaussen402015-09-032017-02-01
241Hannah Gisgård402015-09-072017-03-13
242Linnea Björklund402015-09-072017-03-09
243Filip Ahlström402015-09-072017-02-28
244Albin Nilsson Ingberg402015-09-142017-02-28
245Martina Reinli402015-09-242017-03-03
246Ulrika Liljenfeldt402015-09-282017-03-06
247Joakim Andersson402015-09-292017-03-06
248Sara Fagerlund402015-10-012017-02-20
249Fanny Fristedt402015-10-012017-03-28
250Siri Fuglstad402015-10-192017-02-20
251Hugo Zedigh402015-11-092017-02-20
252André Famili402015-11-092017-02-01
253Ida Ödman Holmqvist402015-11-122017-02-25
254David Ledenstam402015-11-162017-03-16
255Muhammad Ali402015-12-032017-03-21
256Gustav Bergqvist402015-12-082017-02-21
257Elin Bergkvist402016-01-212017-02-21
258Dennis Lindgren402016-01-252017-02-13
259Felicia Högnelid402016-02-152017-02-26
260Xi Chen402016-02-222017-03-06
261Klara Hvarfner402016-02-252017-03-28
262Sara Nyman402016-04-282017-03-01
263Moa Ihrén Krigsman402016-05-122017-01-19
264Elin Kahn402016-05-132017-01-13
265Johan Törneholm402016-05-162017-03-02
266Catherine Östergren402016-05-172017-02-11
267Matilda Andersson402016-05-192017-02-16
268Max Dagerbratt402016-07-222017-02-14
269Christoffer Janlow402016-07-282017-02-28
270Rasmus Engstedt402016-07-312017-03-28
271Niklas Fogelgren402016-08-152017-03-20
272Lina Bysell402016-08-242017-02-28
273Daniel Nilsson402016-09-052017-02-27
274Julia Gardholm402016-09-262017-03-01
275Ludwig Nilsson402016-10-112017-03-20
276Erik Söderqvist402016-10-212017-02-16
277Elin Magnusson402016-10-282017-02-07
278Mathias Engström402016-11-172017-03-28
279Oliver Jonstoij Berg402016-12-222017-02-28
280Linda Eneholm402017-01-242017-01-24
281Therese You402017-01-262017-01-26
282Linnéa Lundeborg402017-01-302017-01-30
283Ludvig Ohlström402017-01-302017-01-30
284Anna Sjöblom402017-02-082017-02-08
285Carl Wikström402017-02-272017-02-27
286Marcus Magnusson402017-03-012017-03-01
287Julia Falk402017-03-022017-03-02
288Amanda Jansson402017-03-092017-03-09
289Elsa Persson402017-03-162017-03-16
290Lisa Eriksson402017-03-282017-03-28
291Fiona Thompson402017-03-282017-03-28
292Joséphine Holmström402017-04-032017-04-03
293Asker Jarlöv402017-04-072017-04-07
294Anna-Klara Berggren402017-04-102017-04-10
295Hanna Clémentz402017-04-102017-04-10
296Emma Lindmark402017-04-262017-04-26
297Samuel Norrby302015-11-022017-01-25
298Axel Furusten302016-01-042017-03-10
299Daniel Byström302016-01-082017-02-28
300Frida Palm302016-01-112017-01-22
301Julia Forssell302016-01-182017-03-14
302Jessica Gustafsson302016-01-182017-03-09
303Augustin Lindblad302016-01-192017-03-16
304Selma Brodnej302016-01-222017-03-06
305Ibrahim Ibrahim302016-02-042017-03-21
306John Hultengård302016-02-242017-02-24
307Sebastian Gustavsson302016-03-072017-03-06
308Julia Tryzell302016-03-102017-03-01
309Rebecca Johnsson302016-03-142017-03-13
310Felicia Wallnäs302016-03-292017-03-31
311Isabelle Norman302016-04-252017-03-14
312Lisa Tenfält302016-05-102017-02-20
313Michelle Grönlund302016-06-032017-03-30
314Gustaf Söderström302016-06-072017-03-09
315Erik Ödmann302016-08-152017-03-31
316John-Eric Roos302016-08-222017-03-06
317Anna Knutsson302016-08-302017-03-13
318Isasbelle Führ302016-08-302017-02-10
319Fredrik Svensson302016-09-052017-03-13
320Sofie Boman302016-09-052017-03-06
321Karl David Lärkert302016-10-162017-03-06
322Amanda Kanange302016-10-312017-03-20
323Marcus Enqvist302016-11-212017-03-24
324Magnus Lundström302017-01-122017-01-12
325Arvid Lind302017-01-232017-01-23
326Rebecka Stappe Renner302017-01-302017-01-30
327Anna Knoph302017-01-302017-01-30
328Alfred Atterby302017-02-202017-02-20
329Martin Broström302017-03-102017-03-10
330Elsa Österlund302017-03-122017-03-12
331Yasmin Tag-Eldeen302017-04-032017-04-03
332Julius Jensen302017-04-032017-04-03
333Johannes Fermér302017-04-262017-04-26
334Jesper Thoresen202016-08-082017-03-20
335Zana Mohammed202016-08-082017-02-17
336Fransiska Lindwall202016-08-152017-03-13
337Linus van Rooijen202016-08-152017-02-20
338Nora Zerzour202016-08-152017-03-06
339Alexander Ahlund202016-08-162017-03-20
340Fabian Kjaergaard202016-08-162017-03-17
341Tove Rodlert202016-08-162017-02-23
342Agnes Englund202016-08-172017-03-02
343Karl Ramberg202016-08-172017-03-31
344Tobias Wiberg202016-08-172017-03-31
345Wilhelm Hultin202016-08-172017-03-27
346Alice Mattsson202016-08-182017-03-23
347William Axenborg202016-08-182017-03-09
348David Ahlstedt202016-08-192017-03-13
349Johannes Malmström202016-08-192017-03-09
350Lukas Martinsson202016-08-192017-02-20
351Emelie Ögren202016-08-222017-01-27
352Elin Magnusson202016-08-222017-01-27
353Pascaline Rinaldo202016-08-222017-03-02
354Jessica Hallerth202016-08-232017-03-10
355Simon Thörn202016-08-242017-03-23
356Per Gager202016-08-242017-02-10
357Johannes Graner202016-08-252017-03-17
358Mattias Ahlsén202016-08-262017-02-28
359Emil Duberg202016-08-292017-03-27
360Matilda Wellander202016-08-292017-03-17
361Sophie Petersson202016-08-312017-03-17
362Erik Olausson202016-09-012017-02-17
363Gustav Holmgren202016-09-052017-02-22
364Alice Johansson202016-09-052017-03-24
365Caroline Persson202016-09-062017-02-01
366Amanda Rällby Stalås202016-09-082017-02-12
367Claes Fälth202016-09-122017-03-06
368Stella Orback202016-09-132017-03-13
369Levi Hielle Bergström202016-09-142017-01-23
370Alva Ny202016-09-192017-03-29
371Otto Lundbergh202016-09-222017-03-06
372Felix Nyberg202016-09-222017-03-01
373Ylva Jansson202016-09-222017-03-14
374Norah Navér202016-09-262017-03-06
375Morgan Ödman202016-09-262017-02-16
376Alexander Zanton202016-09-262017-03-10
377Malva Nord202016-09-262017-03-16
378Patric Svensson202016-09-292017-03-29
379Zacharias Iredahl202016-10-032017-03-15
380Ludvig Tivell202016-10-032017-02-17
381Nils Hedberg202016-10-112017-02-09
382Sofia Murray202016-10-112017-03-27
383Annie Wattman202016-10-172017-02-13
384Elsa Kågström202016-10-202017-03-03
385Sara Paulsson202016-10-282017-03-21
386Ebba Gustafsson202016-10-312017-02-17
387Eliot Eriksson202016-10-312017-02-17
388Fanny Jonasson202016-10-312017-02-16
389Victoria Lim Falk202016-11-042017-03-01
390Axel Seger202016-11-112017-02-23
391Ella Strömberg202016-11-172017-02-22
392Christopher Ekfeldt202016-11-232017-02-13
393Karla Grenmark202016-11-232017-02-16
394Victoria Sedig202016-11-242017-03-21
395Sofie Thor Gustafsson202016-11-292017-02-20
396Märta Kågström202016-12-052017-03-10
397Mathilda Tysklind202016-12-082017-03-02
398Michaela Jidemyr202016-12-092017-02-28
399Klara Strömblad202016-12-122017-03-07
400Malin Kindmark202016-12-152017-03-07
401Albin Sjöholm202016-12-152017-03-29
402Adam Eriksson202016-12-162017-03-24
403Hugo Uppling202016-12-162017-03-06
404Louise Wiljander202016-12-202017-03-16
405Camilla Roald202016-12-312017-03-28
406Felicia Lindmark202017-01-032017-01-03
407Agnes Melin202017-01-092017-01-09
408Kristin Melin202017-01-132017-01-13
409Louise Melin202017-01-132017-01-13
410Evelina Mertsalmi202017-01-172017-01-17
411Kristina Liliedahl202017-01-172017-01-17
412Lovisa Arkevid202017-01-172017-01-17
413Carl Johan Carlberg202017-01-192017-01-19
414Felix Perbo202017-01-192017-01-19
415Jenny Kumlin202017-01-192017-01-19
416Kerstin Blomqvist202017-01-202017-01-20
417Clara Stockhaus202017-01-232017-01-23
418Joel Bäckman202017-01-242017-01-24
419Anna Johnsson202017-01-302017-01-30
420Fanny Vårenius202017-01-312017-01-31
421Caroline Sandberg202017-02-062017-02-06
422Ellinor Ahlm202017-02-072017-02-07
423Joel Oldenburg202017-02-132017-02-13
424Sofia Josefsson202017-02-232017-02-23
425Carl Hamberg202017-02-232017-02-23
426Frida Forsberg202017-02-232017-02-23
427Milla Torkki202017-02-232017-02-23
428Olivia Stopek202017-03-012017-03-01
429Linneä Kolthoff202017-03-012017-03-01
430Hannah Lavén202017-03-022017-03-02
431Camilla Hopfinger202017-03-032017-03-03
432Louise Petersson202017-03-062017-03-06
433Emelie Oscarsson202017-03-072017-03-07
434Emil Wallerstedt202017-03-092017-03-09
435Minna Lundberg202017-03-092017-03-09
436Nor Hussein202017-03-092017-03-09
437Erik Andersson202017-03-092017-03-09
438Sofia Hane202017-03-172017-03-17
439Viktor Helleday202017-03-232017-03-23
440Martin Tibbing202017-03-302017-03-30
441Elin Östensson202017-03-302017-03-30
442Hannes Michaels202017-03-302017-03-30
443Maria Ramberg202017-03-302017-03-30
444Ellnor Svalberg202017-04-042017-04-04
445Pontus Granlund202017-04-052017-04-05
446Amanda Häger202017-04-112017-04-11
447Beata af ugglas102016-08-152017-03-28
448Filippa Jogenborn102017-01-092017-01-09
449Barbara Teixeira102017-01-092017-01-09
450Ulrika Engdahl102017-01-092017-01-09
451Mark Gebert102017-01-092017-01-09
452Rebecca Rossi-Björkman102017-01-092017-01-09
453Fredrika Wigren102017-01-102017-01-10
454Elsa Kinsella102017-01-112017-01-11
455Vendela Blomquist Rendahl102017-01-112017-01-11
456Joella Berg102017-01-112017-01-11
457Alexander Severin102017-01-122017-01-12
458David Lagerlöf102017-01-122017-01-12
459Vidar Alkelin102017-01-122017-01-12
460David Fredriksson Rapp102017-01-122017-01-12
461Dalila Redzepagic102017-01-122017-01-12
462Lisa Minolf102017-01-122017-01-12
463Wilhelm Anders Backman102017-01-132017-01-13
464Jonas Calander102017-01-132017-01-13
465Petrus Bertilsson102017-01-132017-01-13
466Safiyo Shukri Abdi102017-01-162017-01-16
467Linus Lundqvist102017-01-162017-01-16
468Mia Elström102017-01-172017-01-17
469Filip Ramsten102017-01-172017-01-17
470Clara Klingspor102017-01-172017-01-17
471Tom Hård af Segerstad102017-01-172017-01-17
472Hanna Fäldt Pettersson102017-01-172017-01-17
473Madeleine Holmlind102017-01-172017-01-17
474Jessica Lones102017-01-172017-01-17
475Anna Klasson102017-01-172017-01-17
476Julian Kaijser102017-01-172017-01-17
477Hugo Andersson102017-01-182017-01-18
478Adam Lindeberg102017-01-182017-01-18
479Daniel Sparrow102017-01-192017-01-19
480Jakob Westling102017-01-202017-01-20
481Albin Thelin102017-01-232017-01-23
482Amanda Bengtsson Tholander102017-01-232017-01-23
483Josefine Thor102017-01-232017-01-23
484Matilda Lagerqvist102017-01-242017-01-24
485Tina Myllyniemi102017-01-242017-01-24
486Saga Nilsson102017-01-242017-01-24
487Jakob Leth102017-01-272017-01-27
488Elisa Viiri102017-01-302017-01-30
489Kristoffer Tollin102017-01-312017-01-31
490Heena Jeong102017-02-032017-02-03
491Hannes Zetterberg102017-02-032017-02-03
492Viktoria Westien102017-02-032017-02-03
493Elin Danielsson102017-02-072017-02-07
494Martina Höst102017-02-072017-02-07
495Thyra Hermelin102017-02-072017-02-07
496Omran Khasawneh102017-02-072017-02-07
497Oscar Svensson102017-02-082017-02-08
498Fanny Rehnström102017-02-092017-02-09
499Ludwig Franke Föyen102017-02-092017-02-09
500Mikaela Örtenblad102017-02-102017-02-10
501Mathias Johansson102017-02-102017-02-10
502Milton Rehnlund Ingblad102017-02-142017-02-14
503Ebba Ancker102017-02-162017-02-16
504Sebastian Nordlund102017-02-162017-02-16
505Ebba Berggren102017-02-172017-02-17
506Andrea Rahlén102017-02-202017-02-20
507Wladislaw Hardzeyev102017-02-202017-02-20
508Grim Jonsson Wold102017-02-212017-02-21
509Nadja Herbst102017-02-232017-02-23
510Sara Arnold102017-02-272017-02-27
511Tobias Kollberg Hedström102017-03-072017-03-07
512Emmie Lindén102017-03-092017-03-09
513Joanna Nathansson102017-03-092017-03-09
514Tilda Hallencreutz102017-03-092017-03-09
515Karin Lindén102017-03-092017-03-09
516Nancy Mulaiese102017-03-162017-03-16
517Alice Friberg102017-03-232017-03-23
518Linneá Åhlén102017-03-232017-03-23
519Henke Zetterberg102017-03-302017-03-30
520Emil Elton102017-04-032017-04-03
521Vilda Skagerfält102017-04-062017-04-06
522Saga Renqvist102017-04-102017-04-10
523Matilda Zimdahl102017-04-252017-04-25
524Anna Granberg102017-04-262017-04-26